Sıkça Sorulan Sorular

İade Ettiğim Ürün/Ürünlerin Bedeli Hesabıma Ne Zaman Aktarılır?

İade edilen ürünleriniz sizlere belirtilen kargo kodları ile tarafımıza ulaştıktan 3 iş günü içerisinde bankanız aracılığı ile ödemeleriniz geri yatırılır.

Buldans.com.tr ‘den aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Üyeliğiniz ile sipariş verdiyseniz, “Siparişlerim” bölümünde iade etmek istediğiniz siparişin yanında yer alan "İade" linkine tıklayarak iade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, iade nedenlerini ve paketinizin teslim alınmasını istediğiniz adresi belirterek talep oluşturmanız gerekmektedir.

İade Talep Oluşturma Hususları:

1- Saat 11.00 'den önce oluşturacağınız iade talepleriniz, aynı gün içerisinde MNG/ARAS Kargoyu arayarak veya şubeye giderek belirtmiş olduğumuz kargo anlaşma kodları ile teslim alınacaktır.

Üye olmadan sipariş verdiyseniz, size gönderilen fatura ile birlikte aşağıda belirtilen adrese UPS kargo ile gönderim yapmalısınız.

Anlaşmalı kargo dışındaki kargo firmalarıyla yapılan gönderimlerin ücretleri müşterilerimiz tarafından karşılanmaktadır. İade süresi ürünlerin elinize geçtiği tarihten itibaren en geç 15 gündür.

İade Adresimiz:

Cumhuriyet Mah.82 Sok. Buldan's Blok No:2 Buldan DENİZLİ

Telefon: 0533 746 75 12

İade için DÖNMEZ EV TEKSTİLİ VE GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş  adına aşağıda bulunan  kargo kodları kullanarak işlem yapılması gerekmektedir.

MNG   :  681195168

ARAS  :  2202854551402

YURTİÇİ: 943099296

Ürünleri faturaları ile birlikte iade sebebinizi en iyi açıklayan notunuz ile birlikte aşağıda yer alan kargo iade kodlarından birini kullanarak aşağıda yer alan adresimize 14 gün içerisinde verebilirsiniz.

Faturanızı, iade etmek istediğiniz ürünler ile beraber siparişinizin gönderildiğine benzer bir poşet veya kutuya yerleştirin.

Adres niteliği taşıyan alıcı firma kargo kodlarımızı paketin üzerine yazın. İade paketinizi sizlere seçenek olarak verilen aşağıdaki herhangi bir kargo şubesine teslim edebilirsiniz.

MNG:  681195168

ARAS:  2202854551402

YURTİÇİ: 943099296

İade Adresimiz:

Cumhuriyet Mah.82 Sok. Buldan's Blok No:2 Buldan DENİZLİ

Telefon: 0533 746 75 12

İade için DÖNMEZ EV TEKSTİLİ VE GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş  adına aşağıda bulunan  kargo kodları kullanarak işlem yapılması gerekmektedir.

Hangi ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir?

Yıkama talimatlarına uyulmadan bakımı yapılan ürünlerin kullanıcı hatası nedeniyle iadeleri kabul edilmemektedir.

Ürün kaynaklı yaşanılan sorunlarda whatsaap iletişim hattımızdan görsellerinizle birlikte iletmeniz durumunda ürün incelemeye alınır.

İnceleme sonrasında çıkan rapor müşterimiz ile paylaşılır sorun bakım hatalı ise müşteriye sonuç iletilir diğer bir sonuçta ise ürünün değişimi sağlanır.