İptal ve İade

Üyeliğiniz ile sipariş verdiyseniz, “Siparişlerim” bölümünde iade etmek istediğiniz siparişin yanında yer alan "İade" linkine tıklayarak iade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, iade nedenlerini ve paketinizin teslim alınmasını istediğiniz adresi belirterek talep oluşturmanız gerekmektedir.

İade Talep Oluşturma Hususları:

1- Saat 11.00 'den önce oluşturacağınız iade talepleriniz, aynı gün içerisinde MNG/YURTİÇİ Kargoyu arayarak veya şubeye giderek belirtmiş olduğumuz kargo anlaşma kodları ile teslim alınacaktır.
Üye olmadan sipariş verdiyseniz, size gönderilen fatura ile birlikte aşağıda belirtilen adrese anlaşmalı olduğumuz kargo kodlarından birini kullanarak (MNG/YURTİÇİ KARGO) gönderim yapmalısınız.

Anlaşmalı kargo dışındaki kargo firmalarıyla yapılan gönderimlerin ücretleri müşterilerimiz tarafından karşılanmaktadır. İade süresi ürünlerin elinize geçtiği tarihten itibaren en geç 14 gündür.

İade Adresimiz:

Cumhuriyet Mah.82 Sok. Buldan's Blok No:2 Buldan DENİZLİ

Telefon: 0533 746 75 12

İade için DÖNMEZ EV TEKSTİLİ VE GİYİM SANAYİ VE TİCARET A.Ş adına aşağıda bulunan kargo kodları kullanarak işlem yapılması gerekmektedir.

MNG : 681195168

YURTİÇİ: 943099296