Tuval

Cuma, 16 Ocak 2015 14:27 Webkokteyli tarafından yazıldı.
Yazdır e-Posta

Yatak odası mobilyalarınızı her sezon değiştirmeniz beklenemez ama yapacağınız ufak dokunuşlar ile tarzınıza uygun büyük değişimler yaratabilirsiniz. Tuval yatak örtüsü yatak odalarının odağı yataklarımızın en yeni kıyafeti olarak beğeninize sunuyor.

Buldan ipeğinin pırıltılı yüzeyi etrafındaki çerçeve detayı ile bir tuval etkisi yaratıp yatağınızın kompozisyonuna çekicilik katarken, kapitone dokusu dinamik bir etki sağlıyor.

Farklı Renkleriyle ister klasik, ister romantik bir atmosfer yaratabileceğiniz Tuval yatak örtüsü estetik anlayışını minimal bakış açısıyla yorumlayanlara özel...

Tuval

%75 Bitkisel İpek %25 Pmauk

260*260 cm Yatak Örtüsü

50x70 cm 2 ad. Dekoratif Yastık
Close Panel

Peştemal

Anadolu kültürünün dünyaya hediyesi olan peştemal, geleneksel olarak hamamlarda örtünmek amacıyla kullanılan dikdörtgen biçiminde dokuma bez olarak tanımlanır. İnce dokusu, yüksek emiş kabiliyeti, hızlı kuruması ve hafifliği ile zamana direnen ve günümüze kadar sürdürülen peştemal geleneği Buldans’ ın otantik olanı evrensele taşıyan tasarım ve üretim anlayışı ile buluşuyor.

Yüksek kalitede pamuk, keten, bambu gibi doğal lifleri son teknoloji tezgahlarla bir araya getiren zamansız tasarımlara imza atan Buldans ,taptaze bir solukla peştemalin kullanım alanlarını genişletiyor. Hamam ritüelinden çıkan peştemal; banyo, sauna, havuz, plaj ve spor salonlarına giriyor. Az yer kaplayan ince dokusu ile seyahatlerin de vazgeçilmezi haline geliyor.

Ahenk içinde kombinlenmiş tasarım ve renkleri sayesinde peştemalin kullanım kolaylıklarını insanın suyla buluştuğu tüm mekanlara taşıyan Buldan’s peştemalleri şıklıkları ile de fark ediliyor. Sadeliği ve duruluğu yansıtan doğal renk paletinin yanısıra, trendi yakalayan cıvıl cıvıl renkte peştemaller farklı bağlama çeşitleri ile pareo, elbise, şal olarak da kullanılabiliyor.

Binlerce yıllık dokuma kültürü ve tecrübesiyle peştemale yeniden hayat veren Buldans, özgün ve zarif tasarımları ile duyularımıza ve duygularımıza hitap ediyor…

Detaylı bilgi için: Banyo Grubu Peştemal
Plaj ve Ev Giyim Grubu Peştemal