Azur

Cuma, 16 Ocak 2015 14:16 Webkokteyli tarafından yazıldı.
Yazdır e-Posta

Sıcak yaz gecelerinde hem yumuşak hem de size bunaltmayacak bir pike takımı arıyorsanız Azure pike takımı tam size göre. Yataklarınız renklenip ferahlarken sizde bambunun yumuşaklığı ile hem serin hem de keyifli bir uykunun tadını çıkarın.

Azure Pike Takımı

Çarşaf %100 Pamuk

Pike %80 Bambu %20 Pamuk

Tek Kişilik

Pike 160*240 cm (saçak dahil)

Çarşaf 180x240 cm

Yastık Kılıfı 50*70(1 Ad. 1 Pcs)

Çift Kişilik

Pike 220*240 cm

Çarşaf 240*260

Yastık Kılıfı 50*70 (2 ad. 2 Pcs.)
Close Panel

Peştemal

Anadolu kültürünün dünyaya hediyesi olan peştemal, geleneksel olarak hamamlarda örtünmek amacıyla kullanılan dikdörtgen biçiminde dokuma bez olarak tanımlanır. İnce dokusu, yüksek emiş kabiliyeti, hızlı kuruması ve hafifliği ile zamana direnen ve günümüze kadar sürdürülen peştemal geleneği Buldans’ ın otantik olanı evrensele taşıyan tasarım ve üretim anlayışı ile buluşuyor.

Yüksek kalitede pamuk, keten, bambu gibi doğal lifleri son teknoloji tezgahlarla bir araya getiren zamansız tasarımlara imza atan Buldans ,taptaze bir solukla peştemalin kullanım alanlarını genişletiyor. Hamam ritüelinden çıkan peştemal; banyo, sauna, havuz, plaj ve spor salonlarına giriyor. Az yer kaplayan ince dokusu ile seyahatlerin de vazgeçilmezi haline geliyor.

Ahenk içinde kombinlenmiş tasarım ve renkleri sayesinde peştemalin kullanım kolaylıklarını insanın suyla buluştuğu tüm mekanlara taşıyan Buldan’s peştemalleri şıklıkları ile de fark ediliyor. Sadeliği ve duruluğu yansıtan doğal renk paletinin yanısıra, trendi yakalayan cıvıl cıvıl renkte peştemaller farklı bağlama çeşitleri ile pareo, elbise, şal olarak da kullanılabiliyor.

Binlerce yıllık dokuma kültürü ve tecrübesiyle peştemale yeniden hayat veren Buldans, özgün ve zarif tasarımları ile duyularımıza ve duygularımıza hitap ediyor…

Detaylı bilgi için: Banyo Grubu Peştemal
Plaj ve Ev Giyim Grubu Peştemal