Tomurcuk

Cuma, 16 Ocak 2015 13:33 Webkokteyli tarafından yazıldı.
Yazdır e-Posta

Baharın bu nefis günlerinde doğa ile içiçe olma isteği tüm seçimlerinize yansıyor. Konforu ve şıklığı sadelikte yakalamak isteyenler için Buldan 's baharı yataklarımıza taşıyor. Tomurcuk nevresim takımı sakin, pastel renkleri, içinize huzur dolduran deseni ile mekanda kalabalık yaratmak yerine baharın hoş ferahlığını yatak odalarımıza dolduruyor. İnce pikeler, throwlar ve kırlentler ile kombinleyip yataklarınızı zenginleştirebileceğiniz Tomurcuk Nevresimler baharın müjdecisi adeta... Siz de mis gibi kokan çiçeklerin kokusunu alıyor musunuz?

Tomurcuk Nevresim Takımı

%60 Tencel(Okaliptus Ağacı) %40 Pamuk

Melanj Efekti

Yorgan Kılıfı 200*220 cm

Çarşaf 240*260 cm

Yastık Kılıfı 50*70 cm 2 Ad.

Dekoratif Yastık 50x70 cm 2 Ad.
Close Panel

Peştemal

Anadolu kültürünün dünyaya hediyesi olan peştemal, geleneksel olarak hamamlarda örtünmek amacıyla kullanılan dikdörtgen biçiminde dokuma bez olarak tanımlanır. İnce dokusu, yüksek emiş kabiliyeti, hızlı kuruması ve hafifliği ile zamana direnen ve günümüze kadar sürdürülen peştemal geleneği Buldans’ ın otantik olanı evrensele taşıyan tasarım ve üretim anlayışı ile buluşuyor.

Yüksek kalitede pamuk, keten, bambu gibi doğal lifleri son teknoloji tezgahlarla bir araya getiren zamansız tasarımlara imza atan Buldans ,taptaze bir solukla peştemalin kullanım alanlarını genişletiyor. Hamam ritüelinden çıkan peştemal; banyo, sauna, havuz, plaj ve spor salonlarına giriyor. Az yer kaplayan ince dokusu ile seyahatlerin de vazgeçilmezi haline geliyor.

Ahenk içinde kombinlenmiş tasarım ve renkleri sayesinde peştemalin kullanım kolaylıklarını insanın suyla buluştuğu tüm mekanlara taşıyan Buldan’s peştemalleri şıklıkları ile de fark ediliyor. Sadeliği ve duruluğu yansıtan doğal renk paletinin yanısıra, trendi yakalayan cıvıl cıvıl renkte peştemaller farklı bağlama çeşitleri ile pareo, elbise, şal olarak da kullanılabiliyor.

Binlerce yıllık dokuma kültürü ve tecrübesiyle peştemale yeniden hayat veren Buldans, özgün ve zarif tasarımları ile duyularımıza ve duygularımıza hitap ediyor…

Detaylı bilgi için: Banyo Grubu Peştemal
Plaj ve Ev Giyim Grubu Peştemal