Sedir

Cuma, 16 Ocak 2015 13:27 Webkokteyli tarafından yazıldı.
Yazdır e-Posta

Çıtır çıtır yanan odunlar, sıcak bir kahve, sürükleyici bir kitap, içine gömülüp sarılacağınız yumuşacık bir nevresim... Modası asla geçmeyen bir klasik balık sırtı dokusunu evlere taşıyan Sedir nevresim takımı ile samimi ve sıcak bir kış yaşayabilir, dağ evlerinden ödünç aldığı stille kışın evcimenliğini şıklıkla bütünleyebilirsiniz. Sedir Nevresim takımını yün battaniyeler, el örgüsü throwlar hatta dekorasyonunuzda kullanacağınız klimler kombinleyerek ile bu ruhu daha da çok içinize çekebilirsiniz.

Sedir Nevresim Takımı

%100 Pamuk İplik Boyalı

Balık Sırtı Efekti

Yorgan Kılıfı 200*220 cm

Çarşaf 240*260 cm

Yastık Kılıfı 50*70 cm 2 Ad.

Dekoratif Yastık 50x70 cm 2 Ad.
Close Panel

Peştemal

Anadolu kültürünün dünyaya hediyesi olan peştemal, geleneksel olarak hamamlarda örtünmek amacıyla kullanılan dikdörtgen biçiminde dokuma bez olarak tanımlanır. İnce dokusu, yüksek emiş kabiliyeti, hızlı kuruması ve hafifliği ile zamana direnen ve günümüze kadar sürdürülen peştemal geleneği Buldans’ ın otantik olanı evrensele taşıyan tasarım ve üretim anlayışı ile buluşuyor.

Yüksek kalitede pamuk, keten, bambu gibi doğal lifleri son teknoloji tezgahlarla bir araya getiren zamansız tasarımlara imza atan Buldans ,taptaze bir solukla peştemalin kullanım alanlarını genişletiyor. Hamam ritüelinden çıkan peştemal; banyo, sauna, havuz, plaj ve spor salonlarına giriyor. Az yer kaplayan ince dokusu ile seyahatlerin de vazgeçilmezi haline geliyor.

Ahenk içinde kombinlenmiş tasarım ve renkleri sayesinde peştemalin kullanım kolaylıklarını insanın suyla buluştuğu tüm mekanlara taşıyan Buldan’s peştemalleri şıklıkları ile de fark ediliyor. Sadeliği ve duruluğu yansıtan doğal renk paletinin yanısıra, trendi yakalayan cıvıl cıvıl renkte peştemaller farklı bağlama çeşitleri ile pareo, elbise, şal olarak da kullanılabiliyor.

Binlerce yıllık dokuma kültürü ve tecrübesiyle peştemale yeniden hayat veren Buldans, özgün ve zarif tasarımları ile duyularımıza ve duygularımıza hitap ediyor…

Detaylı bilgi için: Banyo Grubu Peştemal
Plaj ve Ev Giyim Grubu Peştemal