Luna

Cuma, 16 Ocak 2015 13:22 Webkokteyli tarafından yazıldı.
Yazdır e-Posta

Tasarımın en yalın halini kullanım objelerine taşıma trendi yatak odalarına da misafir oldu. Sakin renkler, yormayan desenler, çizgiler, malzemenin en naturel halini kullanmak öze ve sadeliğe dönüş trendinin en önemli ipuçları. Gerek renk paleti, gerekse incecik naif çizgileri ile Luna nevresim takımı doğrallığı baçtacı edenlerin en konforlu uyku arkadaşı olmaya aday.

Luna Nevresim Takımı

%90 Pamuk %10 Tencel

Yorgan Kılıfı 200*220 cm

Çarşaf 240*260 cm

Yastık Kılıfı 50*70 cm
Close Panel

Peştemal

Anadolu kültürünün dünyaya hediyesi olan peştemal, geleneksel olarak hamamlarda örtünmek amacıyla kullanılan dikdörtgen biçiminde dokuma bez olarak tanımlanır. İnce dokusu, yüksek emiş kabiliyeti, hızlı kuruması ve hafifliği ile zamana direnen ve günümüze kadar sürdürülen peştemal geleneği Buldans’ ın otantik olanı evrensele taşıyan tasarım ve üretim anlayışı ile buluşuyor.

Yüksek kalitede pamuk, keten, bambu gibi doğal lifleri son teknoloji tezgahlarla bir araya getiren zamansız tasarımlara imza atan Buldans ,taptaze bir solukla peştemalin kullanım alanlarını genişletiyor. Hamam ritüelinden çıkan peştemal; banyo, sauna, havuz, plaj ve spor salonlarına giriyor. Az yer kaplayan ince dokusu ile seyahatlerin de vazgeçilmezi haline geliyor.

Ahenk içinde kombinlenmiş tasarım ve renkleri sayesinde peştemalin kullanım kolaylıklarını insanın suyla buluştuğu tüm mekanlara taşıyan Buldan’s peştemalleri şıklıkları ile de fark ediliyor. Sadeliği ve duruluğu yansıtan doğal renk paletinin yanısıra, trendi yakalayan cıvıl cıvıl renkte peştemaller farklı bağlama çeşitleri ile pareo, elbise, şal olarak da kullanılabiliyor.

Binlerce yıllık dokuma kültürü ve tecrübesiyle peştemale yeniden hayat veren Buldans, özgün ve zarif tasarımları ile duyularımıza ve duygularımıza hitap ediyor…

Detaylı bilgi için: Banyo Grubu Peştemal
Plaj ve Ev Giyim Grubu Peştemal