Gökkuşağı

Cuma, 30 Mart 2012 09:34 Webkokteyli tarafından yazıldı.
Yazdır e-Posta

Gökyüzünün mucizesi gökkuşağının tüm renklerini ve daha fazlasını ipliklere taşıyan Gökkuşağı nevresim takımı birbirinden farklı göz alıcı 4 renk kombini ile rüyalarınızı renklendiriyor. Her tarz ve zevke hitap eden nevresim takımı tencel kumaşın nefes alan yapısı sayesinde uykunuzda konfor sağlıyor.

Gökkuşağı Nevresim Takımı

Çift Kişilik
  • Nevresim : 200*220 cm
  • Çarşaf : 240*260 cm
  • Yastık Kılıfı : 50*70 cm (4 adet)
%100 Pamuk
İplik Boyalı
Close Panel

Peştemal

Anadolu kültürünün dünyaya hediyesi olan peştemal, geleneksel olarak hamamlarda örtünmek amacıyla kullanılan dikdörtgen biçiminde dokuma bez olarak tanımlanır. İnce dokusu, yüksek emiş kabiliyeti, hızlı kuruması ve hafifliği ile zamana direnen ve günümüze kadar sürdürülen peştemal geleneği Buldans’ ın otantik olanı evrensele taşıyan tasarım ve üretim anlayışı ile buluşuyor.

Yüksek kalitede pamuk, keten, bambu gibi doğal lifleri son teknoloji tezgahlarla bir araya getiren zamansız tasarımlara imza atan Buldans ,taptaze bir solukla peştemalin kullanım alanlarını genişletiyor. Hamam ritüelinden çıkan peştemal; banyo, sauna, havuz, plaj ve spor salonlarına giriyor. Az yer kaplayan ince dokusu ile seyahatlerin de vazgeçilmezi haline geliyor.

Ahenk içinde kombinlenmiş tasarım ve renkleri sayesinde peştemalin kullanım kolaylıklarını insanın suyla buluştuğu tüm mekanlara taşıyan Buldan’s peştemalleri şıklıkları ile de fark ediliyor. Sadeliği ve duruluğu yansıtan doğal renk paletinin yanısıra, trendi yakalayan cıvıl cıvıl renkte peştemaller farklı bağlama çeşitleri ile pareo, elbise, şal olarak da kullanılabiliyor.

Binlerce yıllık dokuma kültürü ve tecrübesiyle peştemale yeniden hayat veren Buldans, özgün ve zarif tasarımları ile duyularımıza ve duygularımıza hitap ediyor…

Detaylı bilgi için: Banyo Grubu Peştemal
Plaj ve Ev Giyim Grubu Peştemal