Nazar

Cuma, 16 Ocak 2015 12:59 Webkokteyli tarafından yazıldı.
Yazdır e-Posta

Eskimeyen gelenek dantel zerafetini Buldan İpeği ile modernize eden Nazar serisi masa örtüleri, yaşadığımız her anı ve her yeri özel ve özenli yapma tutkusu ile yola çıkan Buldans 'tan evlerimize geliyor. Mutfaktan başlayıp sevdiklerinizle birlikte olduğunuz keyifli sofralarda sona eren sunum yolculuğunda Nazar masa örtüsü-runner ve peçete serisi en şık yardımcınız haline gelecek. Her güne, her öğüne misafir davet etme istediğinizi arttıracak, lezzetli yemeklerinize ayrı bir hava katacak bu seri ile hazırlayacağınız romantik konseptler övgüyle karşılanacak.

Nazar Dekoratif-Masa Örtüsü

%35 Keten %40 Bitkisel İpek %25 Pamuk

Peçete: 40*40 cm

40*100 cm

40*160 cm

90*90 cm

160*160 cm

160*240 cm
No images found.
Close Panel

Peştemal

Anadolu kültürünün dünyaya hediyesi olan peştemal, geleneksel olarak hamamlarda örtünmek amacıyla kullanılan dikdörtgen biçiminde dokuma bez olarak tanımlanır. İnce dokusu, yüksek emiş kabiliyeti, hızlı kuruması ve hafifliği ile zamana direnen ve günümüze kadar sürdürülen peştemal geleneği Buldans’ ın otantik olanı evrensele taşıyan tasarım ve üretim anlayışı ile buluşuyor.

Yüksek kalitede pamuk, keten, bambu gibi doğal lifleri son teknoloji tezgahlarla bir araya getiren zamansız tasarımlara imza atan Buldans ,taptaze bir solukla peştemalin kullanım alanlarını genişletiyor. Hamam ritüelinden çıkan peştemal; banyo, sauna, havuz, plaj ve spor salonlarına giriyor. Az yer kaplayan ince dokusu ile seyahatlerin de vazgeçilmezi haline geliyor.

Ahenk içinde kombinlenmiş tasarım ve renkleri sayesinde peştemalin kullanım kolaylıklarını insanın suyla buluştuğu tüm mekanlara taşıyan Buldan’s peştemalleri şıklıkları ile de fark ediliyor. Sadeliği ve duruluğu yansıtan doğal renk paletinin yanısıra, trendi yakalayan cıvıl cıvıl renkte peştemaller farklı bağlama çeşitleri ile pareo, elbise, şal olarak da kullanılabiliyor.

Binlerce yıllık dokuma kültürü ve tecrübesiyle peştemale yeniden hayat veren Buldans, özgün ve zarif tasarımları ile duyularımıza ve duygularımıza hitap ediyor…

Detaylı bilgi için: Banyo Grubu Peştemal
Plaj ve Ev Giyim Grubu Peştemal