Nilüfer

Cuma, 30 Mart 2012 09:34 Webkokteyli tarafından yazıldı.
Yazdır e-Posta

İster 12 kişilik bir davet, ister 2 kişilik romantik bir yemek, isterse komşularla beş çayı olsun... Nilüfer masa grubu çok çeşitli ebatlarıya masa örtüsünden,runnera, peçeteden, sehpa örtüsüne kadar geniş bir yelpazede ihtiyaçlara cevap veriyor. Farklı renk seçenekleri ile her tarz ve dekorasyona uyum sağlayan Nilüfer stilinize eşsiz bir dokunuş getirecek.

Nilüfer Masa Örtüsü

  • Peçete : 40*40 cm
  • 40*100 cm
  • 45*135 cm Üçgen Uçlu
  • 50*170 cm Üçgen Uçlu
  • 100*100 cm
  • 150*180 cm
  • 160*160 cm
  • 160*240 cm
%50 Bitkisel İpek - %50 Pamuk
Close Panel

Peştemal

Anadolu kültürünün dünyaya hediyesi olan peştemal, geleneksel olarak hamamlarda örtünmek amacıyla kullanılan dikdörtgen biçiminde dokuma bez olarak tanımlanır. İnce dokusu, yüksek emiş kabiliyeti, hızlı kuruması ve hafifliği ile zamana direnen ve günümüze kadar sürdürülen peştemal geleneği Buldans’ ın otantik olanı evrensele taşıyan tasarım ve üretim anlayışı ile buluşuyor.

Yüksek kalitede pamuk, keten, bambu gibi doğal lifleri son teknoloji tezgahlarla bir araya getiren zamansız tasarımlara imza atan Buldans ,taptaze bir solukla peştemalin kullanım alanlarını genişletiyor. Hamam ritüelinden çıkan peştemal; banyo, sauna, havuz, plaj ve spor salonlarına giriyor. Az yer kaplayan ince dokusu ile seyahatlerin de vazgeçilmezi haline geliyor.

Ahenk içinde kombinlenmiş tasarım ve renkleri sayesinde peştemalin kullanım kolaylıklarını insanın suyla buluştuğu tüm mekanlara taşıyan Buldan’s peştemalleri şıklıkları ile de fark ediliyor. Sadeliği ve duruluğu yansıtan doğal renk paletinin yanısıra, trendi yakalayan cıvıl cıvıl renkte peştemaller farklı bağlama çeşitleri ile pareo, elbise, şal olarak da kullanılabiliyor.

Binlerce yıllık dokuma kültürü ve tecrübesiyle peştemale yeniden hayat veren Buldans, özgün ve zarif tasarımları ile duyularımıza ve duygularımıza hitap ediyor…

Detaylı bilgi için: Banyo Grubu Peştemal
Plaj ve Ev Giyim Grubu Peştemal